KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsmålning 14156313

nr 1415 6313

Blyertsmålning

Oidentifierad konstnär. Signerad, modell, 48x44, yttermått inklusive ram: 61x59 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 18:06:15